City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei

Principalele facilități

  • 52 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie

Locație

    Situat în cartierul Calea Victoriei al orașului, la mai puțin de 6 minute de mers pe jos de Muzeul Național de Istorie a României, City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti cu 1 dormitoare, poate găzdui până la 4 persoane. Accesul Wi-Fi este disponibil atât pentru activitățile de afaceri, cât și pentru cele de agrement.

    Spitalul Clinic Colțea se află la o distanţă apropiată de acest apartament de 52 m², în timp ce Palatul Parlamentului este la doar 1.5 km distanță. Oaspeții vor găsi cu ușurință Caru' cu Bere, care se află la mai puțin 11 minute de mers pe jos de acest apartament. City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei se află la o distanță de 4 km de Orășelul Copiilor Bucureşti.

    Acest apartament au de asemenea, 1 baie. În plus, baia are un uscător de păr și prosoape de baie.

    Apartmentul City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei oferă facilități de self-catering, cum ar fi o bucătărie complet echipată și o zonă de luat masa persoane pentru confortul oaspeților. Această proprietate se află la mai puțin 10 minute de mers pe jos de stația de metrou Piata Unirii 1 și la o distanță de 2.6 km de Bucharest North.

    Informații importante

    Check-in: de la 15:00 până la 22:00
    Check-out: de la 08:00 până la 11:00

    Opțiuni de cameră la City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti

    Acest apartament au de asemenea, 1 baie. În plus, baia are un uscător de păr și prosoape de baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti Din apropiere foto City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti Exterior foto City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti Paturi foto City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti Din apropiere foto City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti Exterior foto City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti Facilități foto City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti Cameră foto City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti Paturi foto City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti Cameră foto City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti Cameră foto
    Apartament cu un dormitor

    Dimensiune: 52 m²

    Tip de pat: 1 Pat dublu

    Mai multe informații +

    Locația City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în România

    Întrebări frecvente

    • Cât de mare este City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei?
      City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei are o dimensiune de 52 de metri pătrați.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    City Center 2Rooms Apartament Calea Victoriei Bucureşti